ÖĞRENCİ YORUMLARI

Ana SayfaYorumlar
Infotech Academy Hakkında Serhat İpekli Yorum ve GörüşüSerhat İpekli(Yazılım Geliştiricisi)

Basta Hakan Kaan ve Bekir Hoca olmak üzere, tum ekibe tesekkur ederim. Inanilmaz basarili ve yogun bir egitimdi. Bize verilen tarihte eğitim başladı. Uygulamalı, ev ödev sistemli ve proje bazlı olarak eğitimimizi tamamladık.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında İsmail Aydoğan Yorum ve Görüşüİsmail Aydoğan(Yazılım Geliştiricisi)

Infotech Academy'den aldığım kurs tercihimi son derece doğru bir karar olarak görüyorum. Özellikle Bekir hoca ile olan eğitim sürecim benim için harika geçti. 7/24 ulaşılabilir olmalarıyla ve her zaman sorularıma cevap vermeleriyle dikkat çekti. Kurs süresince sağladıkları etkileşimi, eğitim sonrasında dahi devam ettirmeleri beni çok memnun etti.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Kürşat Güney Yorum ve GörüşüKürşat Güney(Yazılım Geliştiricisi)

Eğitime başlamadan öncesinde çok endişelerim vardı fakat Engin Niyazi Ergül hocamız sağolsun bize bu alanda hiçbir zaman desteğini esirgemedi. Ayrıca kurumun da öğrencilerine verdiği ilgi alaka çok kaliteli ve ileriye dönük olduğundan kesinlikle tavsiye ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Emirhan Karaca Yorum ve GörüşüEmirhan Karaca(Yazılım Geliştiricisi)

Engin hocam dan aldığım yazılım uzmanlığı dersleri gayet faydalıydı teşekkür ediyorum kendisine.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Onur Özer Yorum ve GörüşüOnur Özer(Yazılım Geliştiricisi)

Almış olduğum yazılım uzmanlığı eğitimini bitirmiş bulunuyorum, Serhat hocamın anlaşılır eğitimi için teşekkür ederim.Son derece memnun kaldım

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mustafa Batuhan Güzel Yorum ve GörüşüMustafa Batuhan Güzel(Yazılım Geliştiricisi)

Eğitim sürecimim yaklaşık 4. ayı oldu ve ilk gün ki gibi sıcaklıkla ve heyecanla geliyorum derslere.Kendime çok bilgi kattım bu kurs sayesinde. Tabiki eğitmenim olan Serhat Hocama ve bizimle yakından ilgilenen Hakan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Abdullah Karaosmanoğlu Yorum ve GörüşüAbdullah Karaosmanoğlu(Yazılım Geliştiricisi)

Infotech Academy'nin Full Stack Developer eğitiminde Tunç Güleç'in rehberliğinde geçirdiğim süre, gerçekten değerli bir deneyimdi. Tunç Güleç'in uzmanlığı ve interaktif öğretim yaklaşımı, karmaşık konuların bile anlaşılır olmasını sağladı. Aynı zamanda React JS eğitimimi de Fatih Baytar’dan aldım ikiside alnında profesyonel mükemmel ilgililerdi. Proje tabanlı çalışmalar, konuları derinlemesine kavramama ve becerilerimi pratikte uygulama fırsatı sunarak eğitimi daha da zenginleştirdi. Infotech Academy, sadece bilgi dolu bir program sunmakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerine etkili bir öğrenme ortamı sağlıyor. Tunç Güleç'e, Fatih Baytar’a ve Infotech Academy ekibine teşekkür ederim; kesinlikle katılımı düşünenlere tavsiye ederim!

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Sezer Topal Yorum ve GörüşüSezer Topal(Yazılım Geliştiricisi)

Alınabilecek en kaliteli eğitim. Fatih Hocadan eğitim aldım ve alanında eşi benzeri zor bulunan bir isim aynı zamanda diğer hocalarda üst düzey yazılımcılar hiç tereddüt etmeyin eğer yazılımcı olmak istiyorsanız sizin için en iyi adres a dan z ye kalite bunu hemen anlıyorsunuz

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ozan E. Yaprak Yorum ve GörüşüOzan E. Yaprak(Yazılım Geliştiricisi)

Yazılım sektöründe bir çok eğitim akademileri görebilirsiniz, hatta bunlardan bir kaçı adından baya bahsedilmiş olanlar da olabilir fakat bence en önemli olan nokta verdikleri eğitim ve size olan ilgileri. Ben Infotech Academy bünyesinde eğitim almış birisi olarak gerçekten fiyat, içerik ve öğrencilerine ilgi bakımından bir çok yerden daha iyi diyebilirim, tabii bir kursiyer olarak olaya ben hep şu şekilde baktım, kurs bana bir eğitim veriyor fakat ben o eğitimin üzerine bir şey koymazsam bir arpa boyu kadar yol kat edemem dedim ve nitekim de tüm çalışmalarımı bu adımda ilerlettim. Eğitmenimiz dersi bitirdikten sonra hemen videoyu online ortamda paylaşıyordu ve ben ilk fırsatta sadece videoyu izlerdim, sonra uygulardım ve sonra takıldığım yerleri not alır kursta tekrardan bizzat sorardım, bu noktada da kursta eğitim alırken " onu geçen gün anlattık şimdi tekrar üzerinden geçmeyelim " denildiğini ne şahsım nede hiç bir arkadaşımdan duymadım. Yorumumu çok fazla uzatmak istemiyorum fakat hakkı olanı da hakkına vermek gerekiyor diye düşünüyorum, yazılım alanı ilk defa ilgi duyup kendini geliştirmek isteyenler için karanlık bir mağara gibi gelebilir fakat o mağarada parlayacak ışık kesinlikle siz olacaksınız ve ışığınız ne kadar parlak olursa size o kadar çok koşan olacaktır, şahsen ben karanlık bir mağarada ışığı görünce koşmayan insan tanımadım :) Bu yorumumu tamamıyla içtenlikle yazmaktayım, kursun herhangi bir çalışanı veya para verilip zorla yorum yazdırtılan birisi değilim, bende bu kursun bir öğrencisi olduğuma dair kanıtlarım var :), isteyen arkadaşlar Linkedin üzerinden de fikir almak için iletişime geçebilirler fakat söyleyeceklerim az çok yukarıdakiler gibi olacaktır. Son olarak buradan tekrardan teşekkürlerimi asla eksik etmeyeceğim ve emeklerinin karşılığını muhakkak vermeye çalışacağım değerli mentorümüz Bekir Oturakçı ya teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Yağmur Ergün Yorum ve GörüşüYağmur Ergün(Yazılım Geliştiricisi)

Infotech Academy sayesinde programlama disiplininin ne kadar önemli olduğunu, sadeleşmiş ve iyi optimize edilmiş kodlamanın ne güzel şeylere meydan verebileceğini öğrendim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Enes Kömeçoğlu Yorum ve GörüşüEnes Kömeçoğlu(Yazılım Geliştiricisi)

Basta Tunc Hoca olmak.uzere , tum ekibe tesekkur ederim. Inanilmaz basarili ve yogun bir egitimdi. Diger bir egitiminiz olan Flutter da gorusmek dilegiyle

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Darya D. Yorum ve GörüşüDarya D.(Yazılım Geliştiricisi)

Sıfırdan Yazılım uzmanlığı eğitimini aldım. Derslerde ve proje geliştirme sürecinde emeklerinden ve yardımlarından dolayı Tunç hocama çok çok teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ozan Yalçınkaya Yorum ve GörüşüOzan Yalçınkaya(Yazılım Geliştiricisi)

Aldığım eğitimden memnunum, Buradan Oğuz Öner hocama teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Armağan Daştan Yorum ve GörüşüArmağan Daştan(Yazılım Geliştiricisi)

Sıfırdan c sharp eğitimi aldım. Kendinizi ileri seviyeye taşımak için güzel bir yer . Rahatlıkla sorularınızı sorabilirsiniz.Oğuz hocanın verdiği kıymetli bilgiler, kurumun ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mustafa Batuhan Güzel Yorum ve GörüşüMustafa Batuhan Güzel(Öğrenci)

Eğitim sürecimim yaklaşık 4. ayı oldu ve ilk gün ki gibi sıcaklıkla ve heyecanla geliyorum derslere.Kendime çok bilgi kattım bu kurs sayesinde. Tabiki eğitmenim olan Serhat Hocama ve bizimle yakından ilgilenen Hakan Bey'e çok teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Enes Gürdağ Yorum ve GörüşüEnes Gürdağ(Öğrenci)

Flutter kursu aldım ve tamamladım. Aşırı derecede memnunum, herkese kesinlikle düşünmeden , gönül rahatlığıyla katılmalarını tavsiye ederim. Özellikle yönetimden Mehmet Bey'e ve kurs danışmanımız Gürkan Bey'e özel teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Sektörde her daim desteğini sürdüreceğinin güvenini öyle bir veriyor ki , inanın hiç bilmiyorum diyen kişi odaklanırsa ve istekliyse 2 ayda kendi hayalindeki uygulamayı rahatlıkla ve profesyonelce geliştirebilecek hale gelir. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Kuruma koşulsuz güvenebilirsiniz. Bundan sonra farklı bir yazılım kursu alırsam geleceğim tek adres Infotech Academy ????

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Alev Özçetin Yorum ve GörüşüAlev Özçetin(Öğrenci)

100 saatlik keyifli ve kaliteli bir Unity eğitimi aldım, herkese tavsiye ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında EmreA Yorum ve GörüşüEmreA(Öğrenci)

C# ile Unity eğitimi almıştım.Yüz yüze ve online isteğe bağlıydı.Eğitmen gayet başarılıydı ,eğitim ortamı da gayet iyi .Unity eğitimi için tavsiye ederim.Çalışan personel de ayrıca ilgiliydi

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Alican Kılınç Yorum ve GörüşüAlican Kılınç(Öğrenci)

İki eğitim aldım memnun da kaldım özellikle Mehmet bey sürekli ilgilendi sağolsun kendisine teşekkür ediyorum...

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mahmut Ebrar Açık Yorum ve GörüşüMahmut Ebrar Açık(Yazılım Geliştiricisi)

Eylül 2022'de başladığım ve Mart 2023'te bitirdiğim, 6 ay süren MCSD - Yazılım Uzmanlığı eğitiminden çok memnun kaldım. Hocamız Can Demirel son derece güler yüzlü ve cana yakın olduğu kadar çok iyi bir eğitmen aynı zamanda. Mesleğini severek yaptığı için daha ilk dersten, elektronik mühendisi olmama rağmen benim de oldukça yabancı olduğum "Full-Stack Software Development" ve "Database Design" gibi konuları kapsayan bu eğitim içeriğine hızla adapte olabilmemi sağladı. Gerek derslerde takıldığımız yerlerde tereddütsüz yardımları olsun gerek sevecen tavrı olsun baştan sona severek katılım sağladığım bir eğitimdi. Yazılım eğitimi almaya karar verdikten sonra İstanbul’da birçok yer gezip en son Info-Tech Academy’de karar kılmıştım ve kursa başladıktan az bir zaman sonra çok doğru bir seçim yaptığımı anladım. Hocalar dışında, kurumdaki tüm çalışanların nezaket anlayışı ve çözüm odaklı politikası gerçekten taktire şayandı. Herhangi bir arz ve talebiniz olduğunda veya bir aksaklık yaşadığınızda hemen yardımcı olmaya çalışıyorlar. Eğitimin müfredatı ise öğrenme odaklı, ezberden uzak ve tamamen sektöre dayalı konular barındıran bir içeriğe sahipti. Hocamız, gördüğümüz konuların gereken yerlerde teorik altyapısına da değinmekle beraber, ağırlıklı olarak ders içinde bizimle geliştirdiği ve ödev olarak verdiği uygulamalar ile bu konu ve konseptlerin tarafımızca pekişmesini sağladı. Bu süreç boyunca hocamızın gerek dersle alakalı teknik; gerekse yazılım sektörü hakkında genel kültür kazanma amaçlı sorduğumuz sorularımızın her biriyle bire bir ilgilendiği için de kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Dersler hem yüz yüze hem online olmakla beraber, ders kayıtları dersten hemen sonra düzenli bir şekilde paylaşılıyor. Hocaların çeşitli sebeplerden ötürü gelemediği bütün derslerin de telafisi yapılıyor. Bunların yanında, kendi hocalarını da eğitim boyunca öğrencilerden aldığı geri dönütlerle denetleyen bir kurum. Kurs başladıktan 1 ay sonra, yönetimden Bekir hocamız bir ders sınıfa gelip, herkese teker teker kurs genelinde ve eğitmen hakkındaki görüşlerimizi sormuş ve taleplerimizi alıp eğitmenimize iletmişti. Öğrenciler olarak, bizlerin de kurs ve kurum hakkındaki geri dönüşlerine önem vermeleri ve değerlendirmeleri açıkçası çok hoşuma girmişti. Yazılım konusunda eğitim almak isteyen arkadaşlar; hiç tereddüt etmeden Info-Tech Academy’i tercih edebilirsiniz.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Asena Çetinkaya Yorum ve GörüşüAsena Çetinkaya(Yazılım Geliştiricisi)

Kurumda yazılım uzmanlığı eğitimini tamamladım. Her şeyden önce belirtmek istediğim şey tüm kadronun nezaketi ve yaklaşımıydı. Tüm süreç öğretme odaklıydı, biz kursu veririz siz kendiniz çabalarsınız mantığından tamamen uzak, kontrol edilen, öğrenciye yaklaşımı salt müşteri olmayan dürüst bir kurum kesinlikte. Eğitimin içeriği ile ilgiliyse kapsamlıydı. İstanbul'da eğitim veren yazılım kurslarına görece konunun tam kavranabilmesi adına eklenmiş konularda vardı. Araştırırken içerikleri şişirerek bu etkiyi yaratmaya çalışan kurslara da rastlamıştım. Bu sebeple eğer içerik noktasında kararsız biri yorumumu okursa hiç tuzaklara düşmeden burayı arayabilirler. Son olarak sevgili Can hocama buradan sevgi ve saygılarımı yolluyorum. Gerçekten çok iyi bir öğretmendi ve tüm süreci hem enerjisiyle hem bilgisiyle mükemmel yönetti. Kesinlikle ezber veya "öyle de ondan" şeklindeki eğitim tarzından uzak, neyi ne için yaptığınızı bilerek öğrenebilirsiniz. Normalde şikayetlenmeye yaktın olmama rağmen aşırı memnun ayrılıyorum. Kararını verip gelecek arkadaşlara tavsiye: Mehmet beyin masasındaki şekerlerden almayı unutmayın. Fazlaca övmem sebebiyle bot yorum sanılmamam umuduyla :)

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Aslıhan Gökpınar Yorum ve GörüşüAslıhan Gökpınar(Yazılım Geliştiricisi)

Yaklaşık 3-4 ay kadar araştırmam sonucunda diğer kurslara göre içime en çok sinen yer olarak Infotech Academy'i keşfettim. Şuan kursumda Tunç Hocamla birlikte 3 aylık bir süreyi geride bıraktık ve yazılımla alakalı hiçbirşey bilmeme rağmen Tunç hocamın anlatım tarzı, anlamadığımız yerleri bıkmadan, usanmadan anlatışıyla bana şuana kadar fazlasıyla katkıda bulundu. Buradaki geçirdiğim süre boyunca anladım ki kalite asla tesadüf değil, yazılım için en doğru adres kesinlikle burası.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Berkay Akçay Yorum ve GörüşüBerkay Akçay(Yazılım Geliştiricisi)

6 ay süren Yazılım Uzmanlığı eğitimi tamamladım. Öncelikle eğitim süreci boyunca ben ve sınıf arkadaşlarımdan desteğini esirgemeyen başta Can Demirel hocamız ve kurum yetkililerine teşekkürlerimi iletiyorum. 6 ay boyunca yoğun bir eğitimden sonra gerçekten de sektörde yetkin bir seviyeye geldiğime inanıyorum. Bu bana hem gurur hem de özgüven veriyor. Bu başarımdaki en önemli etkenlerden bir tanesi de Can Demirel hocamızın kendi bilgi birikimini bizlere aktarması ve sorularımızı detaylıca cevaplamasıdır. Kurumun genel olarak eğitim politikası ezbere değil öğrenmeye dayanıyor. Kurum sizlere ezbere kod yazdırmaktan ziyade o kodu yazmak için gereken analitik ve algoritmik düşünme yeteneğini kazandırarak kod yazmayı öğretiyor. Eğitiminiz bitse bile kurum size destek olmaya devam ediyor. Eğitim sonunda kariyer ve CV eğitimleri veriliyor bu eğitimler sayesinde de gelecekteki kariyerimi daha iyi bir şekilde planlama şansım oldu. Tekrardan tüm yetkililere teşekkürler :)

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ağacan Ergün Yorum ve GörüşüAğacan Ergün(Web Developer)

Kaliteli eğitimin adresi

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Olya Yusupova Yorum ve GörüşüOlya Yusupova(Yazılım Geliştiricisi)

6 aylık yazılım kursunu tamamladım ve gerçekten çok memnun kaldım! Can hocamız konuları gerçekten açıklayıcı bir şekilde anlattı, bize yol gösterdi ve bütün sorularımıza sabırla yanıt verdi. Kurs boyunca öğrendiğim tüm becerileri uygulamak için sabırsızlanıyorum. Kurs boyunca, yeni teknolojileri öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda eğitmenimizin bize verdikleri geri bildirimlerle de kendimizi geliştirdik. Bu sayede, hatalarımızı ve zayıf noktalarımızı daha iyi anladık ve gelecekteki projelerimizi daha iyi yöneteceğiz. Can hocama da özel bir teşekkür borçluyum. Sektördeki deneyimi, bilgisi ve rehberliği sayesinde, ben ve sınıf arkadaşlarım gerçekten çok şey öğrendik. Hocamızın destekleyici yaklaşımı sayesinde, her zaman özgüvenle sorularımızı sorduk ve öğrendik. Bu kurs, kariyerimde ilerlememe yardımcı olacağına inanıyorum. Eğitmenimize ve kurs ekibine, bu harika deneyim için teşekkür ederim!

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Atilla Kökçü Yorum ve GörüşüAtilla Kökçü(Yazılım Geliştiricisi)

Kursa kayıt olmadan önce tereddütlerim vardı onlarca online eğitim varken yüzyüze eğitimin yararlı olup olmayacağı konusunda ama şuan eminimki yüzyüze eğitimin çok daha faydalı olduğunu gördüm. Başta Tunç Güleç hocamıza teşekkürlerimi iletiyorum. Sektörde uzun yıllar yazılımcı oluşu ve aynı zamanda eğitmen oluşu sayesinde en ufak şeyi bile çok basite indirgeyerek bizlere anlattı ve iş deneyimlerini de bizlere aktardı. Eğitimden memnunum ilk zamanki bilgi birikimim ile şuan ki arasında dağlar fark var. Geliştirdiğim proje durumuna göre iş bulma konusunda destek olabiliceklerini söylediler, bu durumda bir güncelleme olursa buraya eklemesini yapacağım

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Talha Yıldız Yorum ve GörüşüTalha Yıldız(Yazılım Geliştiricisi)

Uzun bir süreç boyunca yazılım uzmanlığı eğitimi aldım. Eğitim kurumları arasında araştırma yaparak İnfotech Academy kurumuna yöneldim ve memnun kaldım. Tunç Güleç hocamızdan eğitim görmek benim açımdan eşsiz bir deneyim oldu. Uzun yıllardır sektörün içinde olması ve eğitimci yönünün güçlü olması sayesinde her konuyu en basite indirilerek sıfırdan bizlere ogretti. Çok teşekkürler, iş bulma sürecimle ilgili tekrar güncelleme yapacağım.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ceylan Değirmen Yorum ve GörüşüCeylan Değirmen(Yazılım Geliştiricisi)

Geçen yıl marttan hazirana kadar 3 ay boyunca kurs aramamın sonucu olarak Infotech Academy de karar kıldım. Kurs başladı ve derslerimize Tunç hoca girdi. İlk günden itibaren en base kısmıyla anlattı. Gerek tecrübeleri gerek karşımıza çıkacak sorunları tek tek bizimle paylaştı. 6-7 ay kadar sürdü kurs. Öncelikle Tunç hocama bize sabrettiği için , destek verdiği ve her konuda yanımızda olduğu için teşekkür ederim. Kuruma da iyi hocaları seçtiği için teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Fareed Alishov Yorum ve GörüşüFareed Alishov(Yazılım Geliştiricisi)

2022 Ekim ayında Yazılım uzmanlığı eğitimine katıldım ve beklentimin üstünde bir deneyim oldu. Kursa veya eğitime gitmekten korkan birisi olarak korktuğumun aksine bir deneyim oldu. Özellikle eğitmenimiz Tunç Güleç sayesinde konuya daha hakim bir şekilde ilerliyorsunuz. Tunç hoca sorulan sorulara açık, net ve sabırla cevap veriyor.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Burak Demir Yorum ve GörüşüBurak Demir(Yazılım Geliştiricisi)

Her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenen çalışanları ve öğrencilerin gerçek birer geliştirici olması için elinden geleni yapan eğitmenleri ile verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz gerçek bir eğitim yuvası...

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Abdullah Yücel Yorum ve GörüşüAbdullah Yücel(Web Developer)

6 aylık kurs sürecimi tamamladığım infotech academy kadıköy şubesini herkese tavsiye ediyorum. Samimi bir ortam içerisinde anlayışlı eğitmenlerimiz ile kurs sürecimizi faydalı bir şekilde tamamladık. Önay hocama da emeği ve özverisi için ayrıca teşekkür ediyorum

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Cemil Recepli Yorum ve GörüşüCemil Recepli(Yazılım Geliştiricisi)

Diğer kurslara göre düşük maliyet, yüksek kalite. Tunç hocanın anlatım şekli müthiş.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Muhammet Ertem Yorum ve GörüşüMuhammet Ertem(Yazılım Geliştiricisi)

Bir kaç kurs içerisinden tercihimi Infotech Academy'den yana kullandım. İyi ki de kullanmışım, Önay hoca ve Bekir hocadan eğitim aldım. İkisi de iyi birer eğitimcinin yanında 7/24 istediğim anda ulaşabildiğim , sorularıma cevap bulabildiğim, kurs bitiminde dahi etkileşimi koparmayan güzel insanlar. İkisine de ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Beytullah Kesgin Yorum ve GörüşüBeytullah Kesgin(Yazılım Geliştiricisi)

Tunç hoca ile işlediğim derslerden çok memnunum bilgili ve cana yakın birisi seviyoruz kendisini

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Cava Calal Yorum ve GörüşüCava Calal(Yazılım Geliştiricisi)

Öncelikle InfotechAcademy ve Tünç hocama çok teşekkür ederim, dersler benim için çok güzel ve kaliteli geçti, Infotechacademy'i herkese tavsiye ederim. Başarılı bir kurs deneyimi oldu benim için. Çok önemli bilgiler öğrendim, Tünç Güleç Hocam Size çok teşekkür ederim .

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mehmet Taner Yorum ve GörüşüMehmet Taner(Yazılım Geliştiricisi)

07/08/2022 tarihinde Yazılım Uzmanlığı (MCSD) eğitimini bitirdim ve çok memnun kaldım. Emrah Kürkçü,İskender Cihan ve Bekir Oturakçı hocalarımıza aktardıkları bilgiler için çok teşekkür ederim. Hep yanımızda olduğunuz ve değerli yardımlarınız için çok teşekkür ederim Infotech Academy.Infotech Academy'i herkes güvenle tercih edebilir,kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Alp Demirbaş Yorum ve GörüşüAlp Demirbaş(Yazılım Geliştiricisi)

Herkesle kişisel olarak ilgilenilen, beklentimi sonuna kadar karşılayan ve yazılım alanında bana vizyon katan harika kurum

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ahmet Doğan Tarhancı Yorum ve GörüşüAhmet Doğan Tarhancı(Yazılım Geliştiricisi)

Alanında tecrübeli eğitmenler, ilgili öğrenci işleri, uygun fiyatlar hepsi tek bir çatı altında buluşmuş.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Zeynep Budak Yorum ve GörüşüZeynep Budak(Yazılım Geliştiricisi)

Eğitimin ikinci ayındayım ve bu iki aylık süreçte bile fazlaca ilerledim. Bu ilerlemede emeği geçen hocama kıymetli bilgileri için teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ali Eren Kuran Yorum ve GörüşüAli Eren Kuran(Yazılım Geliştiricisi)

Eğitime ilk katıldığımda pek yeterli olacağını düşünmüyordum fakat şuan eğitimi yarıladık ve çoğu şeye adım attım kendi projelerimi yapmaya başladım(discord bot) gibi projelere adım attım soranlara İnfotech Academy'i tavsiye ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Yusuf Emre Öksüz Yorum ve GörüşüYusuf Emre Öksüz(Yazılım Geliştiricisi)

Herkese tavsiye ederim

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mert Gül Yorum ve GörüşüMert Gül(Yazılım Geliştiricisi)

İngiltere de 1.sınıf Computer Science öğrencisiyim, ekstra deneyim için MCSD kursuna girdim. Gayet memnun kaldım. Hocamız ilgili ve donanımlıydı. Herkese öneririm.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Baran Yorum ve GörüşüBaran(Yazılım Geliştiricisi)

Başladığım İlk günden itibaren bana çok şey katan, öğrenci ile ilgili ve onu önemseyen bir eğitim kurumu.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Galip Göktaş Yorum ve GörüşüGalip Göktaş(Web Developer)

Sıfırdan yazılım öğrenmek istiyordum ve gayet faydalı bir eğitim süreci geçirdim. Tavsiye ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Tugay Bozkurt Yorum ve GörüşüTugay Bozkurt(Yazılım Geliştiricisi)

04.06.2022/26.11.2022 Yazılım Uzmanlığı Eğitimimi Infotech Academy Eğitim Kurumunda tamamladım. Hocalarımızın ve Kurs Yöneticilerimiz ilgisi çok güzeldi. Tüm Infotech Academy Ailesine teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Gamze Duman Yorum ve GörüşüGamze Duman(Yazılım Geliştiricisi)

Bu kurumdan inanılmaz verim aldığımı söyleyebilirim. Sorduğum ya da takıldığım durumlarda hoca derste yardımcı oluyordu. Recep hocaya tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Günay Akay Yorum ve GörüşüGünay Akay(Yazılım Geliştiricisi)

Yazılım sektörüne giriş yapmak isteyen arkadaşların mutlaka değerlendirmesi gerektiğine inandığım bir kurs yeri hem ekonomik olarak hem de tecrübeli hocalardan ders alabileceği güzel bir yer. Ben kurstan öncede sektöre ufak bir giriş yaptığım için react native kursunu tercih ettim. Hocamızın katkılarıyla çok daha iyi bir seviyeye geldiğime inanıyorum. Bu sektördeki en önemli şeyin bilgi paylaşımı olduğuna inanıyorum ve hocamız bu konuda gayet başarılıydı. Güncel kütüphane önerileri daha optimize kütüphane önerileri gibi.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Emir Yavuz Yorum ve GörüşüEmir Yavuz(Yazılım Geliştiricisi)

Gün itibariyle kursumu bitirdim ve çok değerli iki hocamızdan kaliteli ögrenim aldım. Yazılımcılık konusunda istekli ve İstanbul'da kurs arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir Infotech. Sadece İstanbul ile genellemek de hata olur çünkü online öğrenim de alabiliyorsunuz Infotech Academy'de. Diğer yazılım kurslarına göre ekonomik olarak daha uygun, bizim grup biraz talihsizlikler yaşadı o yüzden hoca değişikliğine gidildi, ikinci hocamızda gerçekten alanıda uzman bir eğitmendi bizim gerçekten kaliteli öğrenim almamızın istenmesi olarak görüyorum. İki hocam da hem bilgi birikimiyle , hem sektörde kendini ispatlamış olmasıyla hem de karakterleri yönünden takdirimi kazandılar. Hikmet hocama ve Ercan hocama aktardıkları bilgi birikimleri dolayısıyla Tüm Kurum Çalışanlarının Emeklerine sağlık.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Zeynep Duran Yorum ve GörüşüZeynep Duran(Öğrenci)

Infotech academy eğitmen kalitesi ve çalışanların iyi ve ilgili yaklaşımı olan tercih edilebilecek bir kurs merkezi. Yardımları ve eğitim kalitesi yönünden tekrar tercih edeceğim bir yerdir.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Yalçın Şimşek Yorum ve GörüşüYalçın Şimşek(Öğrenci)

Kaliteli, samimi ve en ince ayrıntılara değinilerek geçen bir eğitim sürecinin adresi.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Hatice Memiş Yorum ve GörüşüHatice Memiş(Öğrenci)

Yazılım Uzmanlığı alanında yoğun kurs araştırmalarım sonucunda en iyi öğrenci yorumları ile açık ara farkla önde olduğunu gördüğüm için İnfotech Academy Kadıköy Şubesi ile görüşmeye gittim. Gerek ilgi ve alakaları gerekse ödeme de yardımcı olmaları bu kursu seçmemdeki diğer sebeplerden biriydi. Ayrıca diğer kurslara oranla fiyatları çok daha cep dostu diyebilirim. Kurs bittiğinde sizinle iletişimi kesmek yerine destek olmaya devam ediyorlar. Aldığım Yazılım Uzmanlığı eğitimi boyunca ve sonrasında da Ercan Bozkurt hocamız bizler ile etkileşim içindeydi. Gerçekten işinde çok başarılı ve hoş bir anlatıma sahip. Derslerin eğlenceli geçmesini sağlıyor. Emekleri için kendisine teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile Infotech Academy'yi tercih edebilirsiniz.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Eser Cihan Yorum ve GörüşüEser Cihan(Öğrenci)

Gün itibariyle kursumu bitirdim ve çok değerli iki hocamızdan kaliteli ögrenim aldım. Yazılımcılık konusunda istekli ve İstanbul'da kurs arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir Infotech. Sadece İstanbul ile genellemek de hata olur çünkü online öğrenim de alabiliyorsunuz Infotech Academy'de. Diğer yazılım kurslarına göre ekonomik olarak daha uygun, bizim grup biraz talihsizlikler yaşadı o yüzden hoca değişikliğine gidildi, ikinci hocamızı seçerken acele edilmedi sebebini de bizim gerçekten kaliteli öğrenim almamızın istenmesi olarak görüyorum. İki hocam da hem bilgi birikimiyle , hem sektörde kendini ispatlamış olmasıyla hem de karakterleri yönünden takdirimi kazandılar. Emrah hocama ve İskender hocama aktardıkları bilgi birikimleri dolayısıyla buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim. İleride yeni bir teknoloji olarak karşımıza çıkacak Entity Framework Core .Net 7 ile ilgili kısa süreli bir proje veya ders açılırsa tercihim yine Infotech olacaktır. Infotech'in bilgisine

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Türker Çalhan Yorum ve GörüşüTürker Çalhan(Öğrenci)

Kursu çok arayıp bulduk ve öncelikle hocamız olan Rasim Şerif Balkan ve diğer Infotech Academy Eğitmenlerine Çok teşekkür ederiz. Bizlere dersi keyifli ve eğlenerek öğrettikleri için aynı zamanda hocadan çok bizlere arkadaş gibi yaklaştıkları için çok teşekkür ederiz. Kurs sonrasında iş anlamında da bizlerin her zaman destekçisi olmaya devam ediyorlar. Teşekkürler Infotech Academy

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ruzanna Babayan Yorum ve GörüşüRuzanna Babayan(Öğrenci)

Infotech Academy’iyi bulduğumda açıkçası şüphelenmiştim kursun nasıl olacağına dair. Acaba hoca gerçekten bilgili ve tecrübeli biri mi değil mi? Kurs yazdığı gibi bir eğitim sağlayacak mıydı? Bu benim işime yarar mı? Çok düşünmüştüm ama kursa başladığımda ve bir kaç hafta geçince hocamın, Rasim Şerif Balkan’ın gerçekten çok tecrübesi olduğunu ve güncel bilgilere sahip olduğunu fark ettim her ayrıntıları anlatarak asla yorulmadan bir konuyu bir çok defa tekrarlardı ve çok neşeli bir hocaydı dersler bazen ciddi bazen de kahkah atarak geçirirdik. İnfotech Academy hem hocaları seçme hem de eğitimi sağlamak konusunda gerçekten çok başarılı . Herkese tavsiye ederim asla verdiğiniz ödeme çöpe gitmiyor.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Doğukan İşin Yorum ve GörüşüDoğukan İşin(Öğrenci)

Merhabalar İnfotech Acedemy aldığım yazılım uzmanlığı kursu bana çok şey kattı Windows Form Uygulamaları ,Asp.Net ,Sql ve edindiğim çok bilgi şimdi kendi projemi yapıyorum yeni başlayan birisi önerebileceğim bir Yazılım Kursu

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mert Tunç Yorum ve GörüşüMert Tunç(Öğrenci)

Aldığım Yazılım Uzmanlığı eğitimi, yeni adım attığım bu sektörde bana çok şey kattı. Gerek infotech çalışanları gerek eğitmenimiz öğrencilerin gelişmesi açısından ellerinden geleni yaptılar ve her zaman ilgili oldular. Buradan hepsine tekrardan teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Hasan Çavdar Yorum ve GörüşüHasan Çavdar(Öğrenci)

Kendileri çok ilgili ve çok iyi bir uzman kadroyla çalışıyorlar. Yoğun zamanlarında olmalarına rağmen iletişimi asla koparmadan hızlı bir şekilde eğitim ihtiyacımı karşıladılar. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki ihtiyaçlarım için başka bir kurum aramama hiç gerek kalmadı kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Onur Kılıç Yorum ve GörüşüOnur Kılıç(Öğrenci)

Standartların çok çok üzerinde olan bir eğitim kurumudur. Eğitimin kalitesi, envanter yeterliliği, eğitimcilerin bilgi seviyesi, öğrenciye gösterilen ilgi vs vs bir kurumdan alınabilecek max verim veren bir yer . Herşeyden önemlisi gerçekten verilen eğitimin öğrenci tarafından anlaşıldıgından emin olmak isteyen bir yapıya sahipler tekrardan cok teşekkürler herşey için. Ayrıca buradan Önay ve Bekir hocama ayrı ayrı teşekkür ederim bize sağladıkları bakış açıları için

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Arzu Keskindere Yorum ve GörüşüArzu Keskindere(Öğrenci)

Kısa zaman önce yazılım uzmanlığı eğitimi aldım . Kendi adıma çok memnun kaldım . verdikleri uygulamalar, projeler veya sınıf içerisinde yapılan uygulamalar öğrenme aşamasında yeterli ,tabi çalışmak şart. Eğitimde süresince ekipçe veya bireysel olarak herhangi bi sorunla karşılaşıldığında bire bir ilgileniyorlar. Kısacası öğrencisine değer veren bir kurum . Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Tuğçe Güler Yorum ve GörüşüTuğçe Güler(Öğrenci)

Yaklaşık 6 ay önce titizlikle kurs ararken bulduğum İnfotech Academy. Görüşmeye gittiğim de çok ilgili olup herşeyi şeffaf şekil de anlattılar. Kursum yaklaşık 6 ay sürdü ve en büyük şansım hocamız Rasim Şerif Balkan'dı. Bir hocadan çok arkadaş gibi yaklaştı, destekçimiz oldu ve büyük bir sabırla sorularımızı dinledi, anlayamadıklarımızı anlattı. Ve Bekir hocamız da kurs sırasında çok destekçiydi ve her zaman fikirlerini sundu. Kursum bitti ve bizimle hocamız da dahil olmak üzere iletişim de kalıyorlar. Bitirme projem de başarılı olduğum da kariyer yolunda yanımda olucaklarından hiç şüphem yok. Yazılım uzmanlığı eğitimi aldım ve gözü kapalı tercih ediceğiniz bir kurum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Kayra Kadir Kahriman Yorum ve GörüşüKayra Kadir Kahriman(Öğrenci)

Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım yakın zamanda. Gerek eğitmenlerin dostça yaklaşması, gerekse danışmanların yardımsever olması hem sektöre hem de ilişkilerimize olan bağı güçlendirdi. Her şey için teşekkür ederim, iyi çalışmalar diliyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ahmet Mert Sakar Yorum ve GörüşüAhmet Mert Sakar(Öğrenci)

Aldığım .NET kursu gelişimimde çok faydalı oldu. Hem Infotech Academy yetkilileri hem de eğitmenimizden çok memnun kaldım. Herkes çok anlayışlı ve öncelikli hedeflerinin kesinlikle öğrencilerin gelişimi ve başarısı olduğunu düşünüyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Nusret Şimşek Yorum ve GörüşüNusret Şimşek(Öğrenci)

2021 Ekim ve 2022 Ocak ayına kadar 200 saatlik Kadıköy'deki şubesinde Yazılım Uzmanlığı Eğitimi aldığım yerdir. Kurum olarak gayet öğrenci odaklı ve öğrenci faydasını düşünen bir kurum. Sınıf istediğinde sınıfa yönelik eğitimde esneklikler yapılabiliyor ve genel anlamda öğrencisinin memnuniyeti için eğitim sürecinde her konuda elini taşın altına koyuyorlar. Şahsım olarak da karşımda bir kurum bile olsa ben samimiyetten yana bir insan olduğum için gerek bize eğitim veren Sayın Hikmet Gülerarslan hocamız gerekse Sayın Bekir Oturakcı Bey'ler abi kardeş gibi, arkadaş gibi tavsiye verdiler, eksiklerimi eğitim süreci dışında da desteklediler yardımcı oldular. Açıkçası paranı verdin eğitim süresi kadar eğitimi dinle git gerisi umrumda değil gibi bir sistem yok. Eğer sektöre yeni adım atacaksanız eğitiminiz bittiğinde sektöre giriş yapsanız bile iş ile alakalı bir durum olduğunda HOCALARIMI ARARIM YA diye içinizden geçirebilirsiniz. Hikmet Bey'de sektörde faal eğitim verdiği için sürekli güncel bilgileri süreç boyunca sınıfına aktardı. Eğitim süresi daha uzun olsa çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Belki çok samimi geldiği için daha fazla kalmak istemiş de olabilirim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ömer Korkmaz Yorum ve GörüşüÖmer Korkmaz(Öğrenci)

07/08/2022 tarihinde Yazılım Uzmanlığı (MCSD) eğitimini online olarak bitirdim ve çok memnun kaldım. Bu süreçte sınıfta ders görsem daha iyi olurdu diyebileceğim bir durum olmadı, hocalar her öğrenciye aynı ilgiyi gösterdiği için herhangi bir eksiklik yaşamadım. Eğitim süresince bana kattıklarından dolayı Bekir Oturakçı, Emrah Kürkcü ve İskender Cihan hocalarıma teşekkür ederim. Kursa kayıt olduğum tarihten başlayarak kurs bitiminden sonra da her sorumu ilgiyle cevaplayan ve yardımcı olan Mehmet Bey'e de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Sümeyye Aktepe Yorum ve GörüşüSümeyye Aktepe(Öğrenci)

Infotech Academy Yazılım Uzmanlığı kursu aldım. Her şeyden önce teorik değil projelerle öğrenme odaklı bir kurs. Ayrıca Liyakat sahibi insanların çalıştığı , sizi önemseyen , fikirlerinizi , sorunlarınızı dikkate alıp buna göre yönlendirmeler yapılan bir kurs. Ben herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Infotech keyifle, verimli bir şekilde öğrenebildiğim her şey için...Ama özellikle Bekir Hocama çok teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Enes Civelek Yorum ve GörüşüEnes Civelek(Öğrenci)

Yazılım Uzmanlığı Eğitimim'den "Junior" olarak mezun oldum. Hikmet Hocam sağ olsun kurumdaki hocalarım sağ olsun çok şey öğrendim ve kendimi geliştirdim her şey için teşekkürler Infotech Academy

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Bartu Bilgili Yorum ve GörüşüBartu Bilgili(Öğrenci)

Herkes çok yardımcı oldu. İyi bir eğitim dönemi geçirdim. Hikmet hocanın ders anlatımı özellikle çok akıcı ve içten çok yardımı dokundu

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Sabri Atalay Yorum ve GörüşüSabri Atalay(Öğrenci)

Yazılım Uzmanlığı Eğitimini aldım. Benim icin gayet başarılı bir eğitim oldu. Başlangıç için kısa sürede çok şey öğrenebilirsiniz. Eğitim programı sizi motive ediyor ve birçok uygulama yapıyorsunuz. Zaman ayırıp öğrendiklerinizi uygulamanız gerekiyor. Eğitmenlerimizin tecrübeli olması ve eğitimden maksimum verim almamız için gösterdikleri çaba benim için önemliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Cemal Furkan Yalçınkaya Yorum ve GörüşüCemal Furkan Yalçınkaya(Öğrenci)

Infotech yazılım eğitimimi cok memnun bir şekilde tamamladım hikmet gülerarslan hocama emekleri icin cok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Gökay Çeltek Yorum ve GörüşüGökay Çeltek(Öğrenci)

3 ay süren yazılım uzmanlığı eğitiminden sonra söyleyebilirmki iyiki burayı tercih etmişim gerek eğitim sistemleri gerek kurumdakilerin sektörün içinden olması eğitim esnasında çok fark yarattı her şey için çok teşekkür ederim

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Melih Arkb Yorum ve GörüşüMelih Arkb(Öğrenci)

Yazılım öğrenme sürecinde bütün kurslar ile görüşmüş olup Infotech Academy'i seçtiğim için çok mutluyum. Eğitim konusunda ve iş sahasındaki tecrübeler konusunda kendimi çok iyi geliştirdim. İş bulma konusunda yardımcı oldukları için Infotech ailesine çok teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Numan Sungur Yorum ve GörüşüNuman Sungur(Öğrenci)

İnfotech Academy kurumundan almış olduğum Yazılım Uzmanlığı Eğitimi'ni bitirmiş bulunmaktayım.Kurs sürecinde çeşitli bilgiler ve yazılım teknoloji yetkinliklerini ögrendim ve projeler üzerinde kullanarak pekiştirdim.Kursta emeği geçen degerli hocalarımıza ve diger tüm çalışanlara teşekkür ederim

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Murat Türkmen Yorum ve GörüşüMurat Türkmen(Öğrenci)

5 ay önce başladığım Flutter kursunu tamamladım. Bana çok şey kattığını düşünüyorum, Ali Demircan hocamın sektörün içinde olması ve kursu hoca öğrenci ilişkisinin yanına yakın bir arkadaşına öğretiyor gibi anlatması benim bu kursu zevkle takip etmemi ve çok daha rahat bir şekilde öğrenmemi sağladı. Kesinlikle kaliteli bir eğitim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Meryem Bayyiğit Yorum ve GörüşüMeryem Bayyiğit(Öğrenci)

Python ile veri bilimi eğitimi aldım , hocamız çok ilgiliydi her ayrıntıyı bize anlattı eğitimler ve içerikleri gayet başarılı.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Furkan Çiçek Yorum ve GörüşüFurkan Çiçek(Öğrenci)

Yazılım sektörüne Infotech Academy ile giriş yaptığım için kendimi şanslı buluyorum.Beklentilerimin çok ötesinde ve çok verimli bir eğitim süreci tamamladım.Kurs çalışanları ve hocamız gerçekten çok güleryüzlü ve sıcak insanlardı.Kurs müfredatı ve Hocamız sektör için gerçekten güncel konuları ele alıyorlar.Sınıf ortamındaki arkadaşlarımızın her biri konuyu öğrenene kadar sabırla bizlere anlatıyorlar.Bu sektör için Infotech Academy ile yola başlamak sizi ciddi anlamda daha ileri taşıyor.Kurs çalışanlarına,Kurs arkadaşlarıma ve Şamil Yılmaz Hocama çok teşekkür ederim.Yeni eğitim kurslarında görüşmek üzere :)

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Selman Göktaş Yorum ve GörüşüSelman Göktaş(Öğrenci)

.Net Core Eğitimi alıyorum. Bekir OTURAKÇI hoca bu işin profesyoneli

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Mehmet Akif Dursun Yorum ve GörüşüMehmet Akif Dursun(Öğrenci)

Geçmişte farklı kurumlardan aldığım eğitimler neticesinde kendimce tereddütlerim vardı. Uzun süredir başvurmak istediğim alanla alakalı da kendimi geliştirmeye çalışıyordum. Çok uzun araştırmalar sonucun da İnfotech Academy'den Yazılım Uzmanlığı eğitimi almaya karar verdim. Eğitime başladığımız ilk gün Hocamızın sektör de aktif olması kurumsal eğitimler vermesi aslında eğitimin gelecekte nasıl ilerleyeceğinin ipuçlarını vermeye başlamıştı.Benim için aslında en çok dikkat ettiğim konuydu hocamızın sektörden birisinin olması çünkü ben mesleki anlamda ilerlemek için bu kursu almaya karar vermiştim ve hocamızın tecrübesi bize öğretmeye başladıkları tam istediğim gibi sektörde ilerlemek için oluşturulmuş bir programdı kağıtta yer alan bilgiler veya gereksiz slaytlardan ibaret değildi hocamızla birlikte sanki bir stajyer gibi proje ve ödev bazlı kod yazıyorduk buda bizi mesleğe hazırlamak demekti. Çok uzun yazmış olabilirim ama gerçekten eğitime ihtiyacı olan kişileri bilgilendirmek için yazmam gerektiğine karar verdim. Herşey için teşekkürler İnfotech Academy ailesi

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Nika Ali Yorum ve GörüşüNika Ali(Öğrenci)

Infotech academy aldığım 6 aylık eğitimden çok memnun kaldım.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Sinem Gönen Yorum ve GörüşüSinem Gönen(Öğrenci)

Infotech Academy kurumundan online almış olduğum Yazılım Uzmanlığı(MSCD) Eğitimini bitirmiş bulunmaktayım. 6 aylık eğitim sürecimizde, sektörde aktif rol alan Bekir hocam ve Erdoğan hocamın rehberliklerinde güzel deneyimler ve bilgiler öğrendik. Sıfırdan başladığım yazılım kariyerime, Infotech Academy ile başladığım için kendimi şanslı hissediyorum. Bu alanda eğitim almak isteyen herkese tavsiye ederim. Bekir hocama, Erdoğan hocama ve Infotech Academy çalışanlarına tekrardan çok teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Özge Akın Yorum ve GörüşüÖzge Akın(Öğrenci)

Kurumdan almış olduğum yazılım kursunu dün itibari ile bitirmiş bulunuyorum. Sıfır temelle başladığım bu yolda yazılım dünyasına Infotech Akademi ile başladığım için çok şanslıyım. Hem idarecilerin ilgili davranışları hem Hikmet Hocamıza buradan teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında M. Bilal Özel Yorum ve GörüşüM. Bilal Özel(Öğrenci)

Yazılım kariyerime Infotech Academy de başladığım için mutluyum.Güleryüzlü ve samimi çalışanları ile sıcak bir ortamda sanki birebir ders alıyormuş havasında geçen dersleri ile tanıdığım değerli hocam ve sınıf arkadaşlarım ile güzel bir Yazılım Uzmanlığı kursunu bitirdik.Emek verip, azim gösterip kararlı bir şekilde yola devam edildiğinde yapılamayacak şey olmadığını iyi biliyorum.Kurs bitiriş projemi yakın zamanda teslim edicem.Öğrendiğim becerileri iş hayatında uygulamayı heyecanla bekiyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Çiğden Karakaya Yorum ve GörüşüÇiğden Karakaya(Öğrenci)

Bekir OTURAKÇI hocamız her konuda bizlerden desteklerini esirgemiyorlar. Aldığım eğitimden memnunum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ümit Yazmacı Yorum ve GörüşüÜmit Yazmacı(Öğrenci)

Pandemi sürecinde zoom üzerinden uzaktan erişim yöntemiyle Mart-Eylül ayları arasında 200 saatlik Yazılım Uzmanlığı (MSCD) Eğitimine katıldığım software alanındaki ilim irfan yuvası. Hafta sonu dört saatlik yoğunlaştırılmış eğitim programıyla altı ay sonunda “junior” sıfatıyla yazılım dünyasına inisiye ettirip kuşak taktıran Infotech Academy, aynı zamanda bilişim/yazılım sektöründeki paydaşları aracılığıyla da eğitim programını tamamlayan yeni mezunlarına iş dünyasının kapılarını açmaya çalışmasıyla da piyasadaki rakip ve muadillerinden açık bir biçimde farklılaşıyor. Her ne kadar online eğitimine katılmış olsam da, eğitmenlerle iletişim konusunda en ufak bir sorun yaşamadığımı belirtmem gerekir. Bu anlamda gerek telefon vasıtasıyla birebir, gerekse ortak whatsapp grubu üzerinden eğitmenlerle doğrudan irtibata geçip kendilerine soru sormak, onlardan görüş almak ya da projenin ilerleyen aşamalarında altından kalkamadığınız sorunların üstesinden gelebilmeniz konusunda zaman ayırabilen öğrenci odaklı eğitmenlerin katkısının altını özellikle çizmek gerekir. Gerek Erdoğan Hoca, gerekse Bekir Hoca alandaki bilgi birikiminin yanı sıra, deneyimlerini ve iyi pratikleri yazılım konusunda hiçbir bilgi ve tecrübesi olmayan öğrencilere aktarabilecek pedagojik altyapıya sahip olmalarıyla da kuruma oldukça önemli bir katma değer sağladıklarını söyleyerek bu noktada haklarını teslim etmem gerekir. Her ne kadar alana yabancı biri için eğitim ilk başta oldukça didaktik görünse de, sanal sınıf ortamında dahi eğitmenler sürekli sorular sormak suretiyle hem sınıfın dikkatini derse yoğunlaştırmalarını sağlarken hem de tek yönlü bir monolog yerine karşılıklı diyaloga dayanan katılım odaklı bir pedagojik yaklaşımı benimsediklerini ortaya koyuyorlar. Bunun yanı sıra konuların yoğunluğu ve zorluğu karşısında motivasyon anlamında dibe vurduğunuz anlarda, eğitmenlerin mentörlük ya da coaching olarak tanımlayabileceğimiz desteklerini de hızlıca göreve koştuklarını ayrıca belirtmem gerekir. Yine bir konunun anlatımı ya da örnek çözümlerinden sonra öğrencilerin gerekli deneyimi kazanabilmeleri amacıyla pratiğe yönelik sorular sorup gerekli zamanı tanıdıktan sonra, öğrencilerin kendi bilgisayarları üzerinde kodları yazmalarının beklediğini ve sorunla karşılaşılması halinde eğitmenin ekran paylaşımı yöntemiyle bilgisayarınıza doğrudan bağlanıp kodlardaki hatalı kısımlara müdahale ederek sanal sınıfın dezavantajlarını tüm katılımcıların avantajına olacak bir biçimde ortak maddi bir faydaya dönüştürdüklerini de not etmek gerekir. C# ve Console uygulamaları üzerindeki öğrenci yurdu ve otopark otomasyon projeleri gibi küçük çaplı pratiklerle başlayan eğitim, Visual Studio, MSSQL, JavaScript, JQuery gibi kodlama program ve dillerini kullandığınız çok daha büyük somut bir e-ticaret web sayfasının kurulumu projesiyle nihayete eriyor. Bu anlamda daha makro bir bakış açışıyla altı aylık teorik eğitim esasında pratik bir proje oluşturma ve proje yönetimi eğitimine dönüşürken, öğrenciler de pratik katılımlarıyla bir projenin ayağa kaldırılmasına doğrudan katılarak proje ortağı statüsünü kazanıyorlar. Zaten altı aylık eğitimin sonunda ölçme değerlendirmenin gerçekleştirilebilmesi amacıyla da öğrencilerden eğitimin bitmesine müteakip üç ay içerisinde aktif hale gelecek bir e-ticaret web sitesini ayağa kaldırmaları bekleniyor. Bu minvalde öğrencilik ve çıraklığın, teorik eğitim ve pratik proje yönetiminin eşanlı yürütüldüğünü söylemeliyiz. Tüm eğitim boyunca yazılım alanındaki iş fırsatları, ihtiyaçlar ve sektörün genel yönelimi gibi konuların yanı sıra öğrencilerin ilgili eğitim sonrası Frontend, Backend, Flutter gibi hangi alanlarda ihtisaslaşabilecekleri konusunda da meraklı ve ilgili öğrencilere yol gösterilmek suretiyle danışmanlık yapılıyor. Fiziki anlamda hiç ziyaret etme fırsatı bulamadığım Infotech Academy’i, eğitmen kadrosunu ve verdikleri eğitimleri önünde yeni bir dünya açmak isteyen tüm ilgililere bila-kayd ü şart tavsiye ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Oğuzhan Çınar Yorum ve GörüşüOğuzhan Çınar(Öğrenci)

Sıfırdan da başlasanız sizleri çok iyi yerlere getirebilecek bir kurum. Katılmanızı tavsiye ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ahmet Efe Ünal Yorum ve GörüşüAhmet Efe Ünal(Öğrenci)

Yazılım Eğitimi için en doğru tercih olduğunu düşünüyorum, normalde başka kurumlarda en az 2 katına alacağınız bu eğitimi Infotech Academy'den ucuza alabiliyorsunuz. Zaten eğitmenlerini de araştırdığımda pahalı kurslarda da bu eğitimi veren hocalar Bekir Hoca'ya yönlendirmeleri için ayrıca teşekkür ederim. Flutter ve Python Kursuna da katılacağım. Emekleriniz için ben teşekkür ederim En iyi yazılım kursu Infotech Academy

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Tuğçe Sekban Yorum ve GörüşüTuğçe Sekban(Öğrenci)

Infotech Academy ile .Net Core hakkında güncel bilgilere sahip olarak üzerine bir de proje ile sistemin nasıl oluştuğu ve geliştiği hakkında somut verilere de sahip olarak daha gerçekçi ve iş sürecine hazırlayan bir kurum oldukları için çok teşekkür ediyorum. Infotech Academy aracılığıyla, bir firmada Yazılım Uzmanı pozisyonunda çalışma hayatına katılmam da çok yardımcı oldular.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Batuhan Erken Yorum ve GörüşüBatuhan Erken(Öğrenci)

Flutter eğitimi hakkında, dersler güzel dizayn edilmiş ve hoca sektörde aktif rol aldığı için neyin ne işe yaradığı bilerek işlem yapıp öğreniyoruz ve Ali Demircan sayesinde sadece dart alanında değil genel olarak yazılım mentalitemiz de arttı

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Bünyamin Sasa Yorum ve GörüşüBünyamin Sasa(Öğrenci)

Kaliteli bir eğitim müfredatıyla öğrenciler üzerinde ilgiliyle duruluyor. Her şey için çok teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Aylin Aktaş Yorum ve GörüşüAylin Aktaş(Öğrenci)

Veri analizi ve raporlama eğitimi aldım. Derslerin anlatım akışından çok memnun kaldım.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Hasan Cihan Yorum ve GörüşüHasan Cihan(Öğrenci)

5 yıl başka bir sektörde çalışıp , yazılım sektörüne girmek için kurs ararken tanıştım İnfotech ile . 200 saatlik Yazılım uzmanlığı eğitimi ile yüz yüze başlayan kursu pandemi nedeni ile online çalışmalar yaparak tamamladık. Bu süreçte iletişimi asla kesmeyen bir yönetim ekibi ve eğitmen ile çalıştık. Gerek İK eğitimleri olsun gerekse teknik eğitimler açısından sizi tam anlamıyla değerli hissettiriyorlar. Kendilerine teşekkür ederim. Eğer bir kursa yazılmayı düşünüyorsanız size gösterilecek ilgiyi İnfoteh Academy'de bulabilirsiniz.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Erhan Akansel Yorum ve GörüşüErhan Akansel(Öğrenci)

baya tecrübeli eğitmenleri olan, işe yerleştirme noktasında öğrenciden çok kendisi dertlenen benim de tavsiye edebileceğim az bulunan, nadide bir yazılım kursu.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Merve Özderin Yorum ve GörüşüMerve Özderin(Öğrenci)

Infotech Academy' de almış olduğum eğitimler ve eğitmenlerimizin profesyonel yönlendirmeleriyle kısa sürede çok fazla kazanım edindim. Eğitimlerin çok yönlü ve olabilecek en verimli halde oluşu bu süreyi benim için daha da güzel hale getirdi. Bu güzel süreç için eğitmenlerimize ve Infotech ailesine çok teşekkür ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Ahmet Gün Yorum ve GörüşüAhmet Gün(Öğrenci)

Eğitmenler deneyimli ve yazılım ile ilgili tüm sorularınızı çekinmeden cevaplıyorlar. Diğer şubelerinizi de acilen görmek dileği ile...

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Görkem Aziz Yorum ve GörüşüGörkem Aziz(Web Developer)

Öncelikle bir bankada işe başlamama vesile oldukları için teşekkür ederim, tesadüfen kurumsal olarak aldığımız eğitimde de Infotech Academy'den bir eğitmen geldi ve arkadaşlarla Angular eğitimi aldık. Ben çevreme arkadaşlarıma proje odaklı olmaları ve proje geliştirmeye fazla önem verdikleri tavsiye ediyorum. bir başka kurumsal eğitimde görüşmek üzere...

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Abdülaziz Yılmaz Yorum ve GörüşüAbdülaziz Yılmaz(Öğrenci)

6 Ay Kurs Aldım Gerçekten Çok Faydasını Gördüm Tavsiye Ederim.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Zeynep Gök Yorum ve GörüşüZeynep Gök(Öğrenci)

1 ay içerisinde sıfırdan başlamama rağmen iyi seviyede asp.net core mvc ve c# öğrendim ve proje geliştirdim. Eğitimin en faydalı yanı teoriğin yanı sıra pratikte de uzmanlaşmamızı sağlaması. Programlama okuyarak değil kod yazarak öğrenilir ve Infotech Academy bana kod yazmayı baştan öğretti diyebilirim Profesyonel web developer olmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında İrfan Yaylak Yorum ve Görüşüİrfan Yaylak(Öğrenci)

Öncelikle bir yazılım-otomasyon şirketinde işe başlamama vesile oldukları için teşekkür ederim, Infotech Academy'den aldığım eğitim sayesinde hem yetkinlik alanım genişledi hem de cv hazırlama ve mülakat tekniklerini öğrettikleri için iş görüşmelerinde aldığım geri dönüşler olumlu yönde değişti Ben çevreme arkadaşlarıma infotechi proje odaklı olmaları ve proje geliştirmeye fazla önem verdikleri için tavsiye ediyorum. teşekkürler herşey için ????

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Kaya Tarık Şeker Yorum ve GörüşüKaya Tarık Şeker(Öğrenci)

Infotech Academy'de aldığım web eğitimi ile 1 ay içerisinde istediğim projeyi gerçekleştirebilecek düzeye geldim. Deneyimli hocalarımız sayesinde kısa sürede iyi bir aşama katettik. Hocalarımız kendi deneyimlerini aktarmaktan, tecrübelerini paylaşmaktan geri durmadılar ve böylece keyifli bir eğitim süreci geçirdik. Ayrıca kendi başıma yaptığım çalışmalarda; ortaya çıkan problemleri çözmem saatler sürüyorken, buradaki hocaların desteği ile aynı problemleri kısa sürede çözebildim. Bir çok farklı Online kurstan alamadığım verimi aldığımı düşünüyorum. Her şey için teşekkürler.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Yasin Taha Erol Yorum ve GörüşüYasin Taha Erol(Öğrenci)

Almış olduğum eğitim sayesinde Asp.Net Core ile proje geliştirebilecek seviyeye geldim. Hocamızın gerek ders anlatımı gerekse iş hayatı hakkında bizi bilgilendirmeleri çok faydalıydı. Eksik kaldığımız noktalarda bizlere gerekli desteği sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Tuğçe Balcan Yorum ve GörüşüTuğçe Balcan(Öğrenci)

İnfotech Academy'de aldığım eğitim ile kendimi hem çok geliştirdim hemde ilerisi kariyer hayatım için donanımlı bir eğitim aldım.30 günde aldığım eğitimde eğitmenlerin yardımları ve tavsiyeleri ile kendimi yazılım konusunda geliştirdim ve bu yönde özgüvenim arttı.Gerek çalışma ortamı ile gerekse eğitmenleri sayesinde 30 günlük eğitimi eğlenceli ve eğitici hale getirdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Özgür Sabuncu Yorum ve GörüşüÖzgür Sabuncu(Endüstri Mühendisi)

Benim gibi, aylardır işsiz bir mühendise fayda sağlayarak, hayatımda büyük bir dönüm noktası yarattığı için Infotech Academy'ye ve hocalarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yorumun Devamı
Infotech Academy Hakkında Kübra Ateş Yorum ve GörüşüKübra Ateş(Tasarımcı)

Infotech Academy hakkında söylenecek çok şey var ama sanırım ilk aklıma gelen: "hayatımda ilk defa" işime yarayan ve benim de bir şeyler öğrendiğimi hissettiğim, öğretme odaklı bir eğitim kurumu olduğudur.

Yorumun Devamı