MEZUNİYET SONRASI

Infotech Academy, katılımcılarına mezuniyetleri sonrasında da destek olarak, kariyer planlamaları için, iş başvuru süreçleri, CV hazırlama ve mülakat teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri de sunar. Eğitmenlerimiz, bilgi birikimi ve sektör içerisinde yer aldıklarından dolayı öğrencilerimizin kariyer planlamalarına da destek olmaktadırlar.

Bilişim sektöründe danışmanlık ve proje geliştirme hizmeti sunduğu binlerce şirket için eğitimlerimize katılan öğrencilerimizden işe yerleşme talebi olanların, personel talebi olan bu kurumlara yönlendirilmesi ve en doğru bilişim uzmanları ile buluşturma noktasında da destek sağlamaktayız. Dolayısıyla Infotech Academy; Yazılım, Altyapı ve Dijital birimleri aracılığıyla mezunlarına bilişimde kariyer fırsatları da sunabilmektedir.

Ayrıca tüm mezunlarımız sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, sitemiz üyeliğine kayıt yaptırarak, işe alım ve staj duyurularını kolayca takip edebilirler.

Infotech Academy mezunları sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da bilişim danışmanlığı hizmeti vermiş olduğumuz firmalar ve işbirliklerimiz kanalı ile fırsatlardan haberdar olabilirler. Mezunlarımız, ik@infotechacademy.com.tr adresine CV'lerini göndererek, Infotech Academy Kariyer Birimi ile iletişime geçebilir, bu konuda destek talebinde bulunabilirler.