HAKKIMIZDA

Infotech Academy Hakkımızda

İş hayatında aktif olarak kullanılan yazılım araçları ve teknolojiler üzerine eğitimler sunan Infotech Academy, sadece teorik değil uygulamaya yönelik güncel eğitimler vermektedir. Ayrıca öğrenci, yeni mezun ve kariyerini geliştirmek isteyen personellerin en çok ihtiyaç duyduğu bazı sosyal meslek eğitimlerini de gerçekleştiren Infotech Academy, uygulama yönü ile farklılaşmıştır.  
 
Infotech Academy kadrosunda yer alan eğitmenler, aynı zamanda birer akademisyen, proje yöneticisi, danışman veya sektörlerinde yönetici olarak aktif iş hayatının içindedirler. 
 
Eğitimler sadece teori içermez. İş hayatından çokça yaşanmış örnek vakalar üzerinden sonuç almaya, yetenek geliştirmeye ve deneyimi artırmaya yöneliktir. 

Yaşınız, eğitiminiz, mesleğiniz ve bilgi birikiminiz ne olursa olsun, uzun yıllara dayanan eğitim tecrübesine sahip Infotech Academy ile bilişim alanında uzmanlaşabilir ve bilişim sektöründe çok başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyonlarına sahip olarak, tüm dünyada tercih edilen nitelikli profesyonellerden biri de siz olabilirsiniz.

FOTO GALERİ

Infotech Academy Şişli Merkez Şube Infotech Academy Mezun Infotech Academy Sistem Uzmanlığı Eğitimi Infotech Academy Yazılım Uzmanlığı Eğitimi Infotech Academy Web ve Grafik Eğitimi Infotech Academy Autocad Kursu Infotech Academy İleri Excel Eğitimi Infotech Academy Çocuklar İçin Kodlama Eğitimi Infotech Academy Eğitmen Eğitimi