Yazılım Kurslarında İş Bulmak Gerçekten Garantili Midir?

9902Görüntülenme
01 Ekim 2019

Günümüzde yazılım ve bilişim kurslarının önemi günden güne artmaktadır. Artmasının sebebi de teknolojinin gelişmesi ile beraber sektörlerin dijitalleşmesi ve bu doğrultuda da iş olanaklarının artmasıdır. Bu alana yönelmeyi ve yazılım kurslarında eğitim almak isteyen toplumların çoğalması da kaçınılmazdır. Geleceğin dijitalleşmesi insanları farklı mesleklere ve alanlara yöneltmektedir. Bu mesleklerin başında da hiç şüphesiz yazılım kursları gelmektedir.
                                                       
Infotech Academy olarak Eğitmenlerimizin desteği ile tecrübelerinin aktarılması, öğrencilerimize kaliteli ve tamamen uygulamaya yönelik bir eğitim süreci sunuyoruz. Yazılım kurslarına yönelmek günümüz koşullarında kariyerimize doğru bir yol çizmek olacaktır. Maddi refahın sağlanması, bu alanda yetişmiş insanınz az olması da bizi daha iyi yerlere getirecektir. Mesleğinde beşinci yılında olan bir çalışan bile yeni başlayan bir yazılımcının aldığı maaşı alamamaktadır. Bunun sebebi bilişim sektöründe ihtiyacın fazla olması buna rağmen bu sektörlerde yer alan insanların az olmasından kaynaklanmaktadır. Sektörel değişimlerde de artış yaşanmaktadır. Öğrencilerin video izleyerek öğrenmek istedikleri meslek kazanımı yeterli olmamakla birlikte başarı istatistiğini de düşürmektedir. 6 kişilik, son teknoloji donanımlı sınıflarında birebir eğitimin sağlandığı, aktif saha tecrübesi olan eğitmenlerinin bilgi ve deneyimlerini aktardığı Infotech Academy’de tüm eğitimler öğrenmeye odaklı ve öğrenci merkezlidir. 
 
İşe yerleştirme aşamasında da olanak sağlayan Infotech Acedemy öğrencilerini bir adım ileriye taşımaktadır. Baktığımız zaman hem yazılım hem de bilişim'e yönelmek geleceğimizi de garanti altına almaktadır. Günümüzün koşullarına bakıldığında gelişmek ve de değişmek her alanda olduğu gibi mesleki konumumuzu da geleceğimizi şekillendirdiğimiz de yazılım kursları sıfırdan öğrenmek adına faydalı olacaktır. Geleceğimizi kurtarmak aynı zamanda günümüzü de kurtarmaktır. Infotech Academy eğitimleri ile şu alanlarda uzmanlaşabilirsiniz: Yazılım Uzmanlığı,Sistem Uzmanlığı, Web&Grafik Tasarım Uzmanlığı, Sosyal Medya Uzmanlığı, Java Android Geliştirme Uzmanlığı, Veri Taban ve Raporlama ve Yapay Zeka ile önemli kariyer fırsatlarına sahip olmanız kaçınılmazdır..
 
Sıfırdan başlayacaklar için en iyi yazılım kursu/eğitimleri fiyatları, ödeme seçenekleri ve eğitim detayları hakkında detaylı bilgi almak ve her biri alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer rehberliği almak için 0212 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
 

Bir Yorum Yazın