Sistem ve Ağ (Network) Uzmanlığı Eğitimi/Kursu Nedir? İş İmkanları ve Maaşları Nasıldır?

7871Görüntülenme
03 Ekim 2019

Geleceğin meslekleri arasında yer alan ve popülerliği gün geçtikçe artan sistem ve ağ (network) uzmanlığı mesleği, günümüzde önemli bir konuma sahiptir. Bu alana yönelmek geleceğimiz için ciddi anlamda, iyi bir seçim olacaktır. Eğitim kursumuzun amacı temelden başlayıp, uzmanlık seviyesine kadar ilerleyip sistem ve ağ yönetimi konularında önemli bilgiler kazanmanıza yardımcı olmak ve bu alanda kariyer fırsatları oluşturmaktır. 

İş imkanlarına baktığımız zaman birçok alanda sistem ve ağ uzmanlığı eksikliğini görebiliyoruz. Infotech Academy olarak eğitmen kadromuzda yer alan uzmanlar bu alanda gelişmiş ve aktif saha tecrübesi bulunan kişilerden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz sonrası iş imkanları konusunda da katılımcılara, müşterilerimizden gelen talepler ve çözüm ortaklığı şeklinde çalıştığımız insan kaynakları firmaları aracılığı ile yardımcı olmaktayız.

İş imkanlarının olduğu teknik destek uzmanı, yardım(help) destek uzmanı,sistem uzmanı, siber güvenlik uzmanı, network uzmanı vb.gibi birçok meslek grupları vardır. İş fırsatları büyük firmalarda bu alanda fazladır. İstatiksel olarak baktığımızda Siber güvenlik önem kazanmakta ve insanların ilgisini çekmektedir. Örnek olarak Siber güvenlik uzmanı maaşları 25 bin lira olarak en yüksek maaş alan meslek grubuna dahil olmuştur. Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra uygunluğu bulunan tüm mesleklerin maaş oranlarına bakıldığında en düşük maaş ise ortalama maaşların çok üstündedir.

Bu oran tecrübe arttıkça yükselmekte ve bir yılda ciddi rakamlar elde edilmektedir. Sistem ve ağ uzmanının her şirkette pozisyonun var olması gerekmektedir. Infotech Academy olarak en iyi eğitim sürecini ve kariyer hedeflemelerini sağladığımız apaçık ortadadır. Eğitmenlerimizin desteği ile sistem ve ağ uzmanlığında iyi konuma sahip olacaksınız. Eğitim, katılımcılara şirketlerin bilişim altyapısındaki cihaz, ürün, çözüm ve sistemleri tanımak ve yönetebilmek, altyapı ?ihtiyaçlarının analizini yapabilmek, kriz senaryolarına göre önlemler alıp iş sürekliliği sağlayabilmek için hazırlanmış bir programdır.


Sıfırdan başlayacaklar için en iyi sistem,ağ (network) uzmanlığı kursu/eğitimleri fiyatları, ödeme seçenekleri ve eğitim detayları hakkında detaylı bilgi almak ve her biri alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer rehberliği almak için 0212 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Gelecek Bilgi Teknolojilerinde, Gelecek Infotech Academy'de...

Infotech Academy
Infotech Academy
Sosyal Medya
Tüm Yazıları
Bir Yorum Yazın