Sıfırdan Yazılım Uzmanlığı Kursu-Eğitimi Tavsiyeler ve Yorumlar

4839Görüntülenme
15 Ocak 2020

Bilgi Teknolojileri Sektörünün, ülkelerin gelişmesinde, işsizlik sorununun çözülmesi ve dünya pazarlarındaki rekabet gücünün artmasında çok önemli bir yere sahip olması, özellikle de gelişmekte olan ülkeler arasında olan ülkemiz için de üretim/ihracat konularında hayati öneme sahip olması bilişimde kariyerin önemini açıkça göstermektedir. Bu nedenle, günümüz elektronik çağında sıfırdan yazılım öğrenmek, öğrendiği ile de ortaya bir ürün çıkarabilmek, yazılım uzmanlığı kursu/eğitimi veya bilişim sertifikasyon programlarının önemini günden güne artırmaktadır.

Yazılım geliştiricileri veya mühendisleri, aktif iş uygulamaları, network sistemleri, işletim sistemleri, mobil aplikasyonlar, nesnelerin birbiri ile iletişimi de dahil olmak üzere her an aktif olarak kullandığımız bilgisayar/mobil programlarını tasarlar ve geliştirmektedirler. Tabi ürün geliştirme ve kullanılabilir sorunsuz bir projenin ortaya çıkabilmesi için planlama, analiz, dizayn ve programlama gibi yazılım geliştirme süreçlerinin her birinin problemsiz bir şekilde çalışıyor olması ve her bir sürecin uzmanı tarafından teste tabi tutulması gerekmektedir.

Yazılım geliştirmede en önemli konu deneyim sahibi olmaktır. Çünkü, işverenler bir yazılım geliştiricisi adayı olarak sizleri değerlendirmeden önce deneyim tarafınıza yani proje geliştirme mutfağınızı görmek isterler. Bu geliştirme süreçlerindeki görev ve sorumlulukların yerine getirilip getirilmediği, ölçeklenebilir bir kod yazımının olup olmadığı, yazılımda olabilecek hatalar ve çözümlerine karşı önlemler, bir ekip içerisinde yer alıp koordineli bir şekilde çalışıp, çalışamayacağınızı görüp bu gibi becerilerinize göre değerlendirme yapmak isterler.

Infotech Academy olarak sıfırdan yazılım öğrenmek ve kariyerine bu yönde devam etmek isteyen adaylara, alanında aktif saha tecrübesi bulunan ve sektöründe aktif iş hayatı içerisinde yer alan eğitmenlerimiz ile destek olmakta ve bilişim sektöründe en nihayi hedefimiz olan işe yerleştirme konularında da farklı kurum/şirket ile çözüm ortaklığı şeklinde çalışmaktayız.

Eğitim konularımız sadece teori değil uygulamaya yönelik ve hatta Eğitmen deneyimlerini de içermekte olup sizleri sektöre kazandırmak amacı ile çeşitli projeler içerisinde yer almaktayız. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz kariyer desteği almak için 0212 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Infotech Academy
Infotech Academy
Sosyal Medya
Tüm Yazıları
Bir Yorum Yazın