Kendi Kendime (Evde) Yazılım Öğrenebilir miyim veya Yazılım Öğrenmeye Nereden Başlayabilirim?

5449Görüntülenme
04 Ekim 2019

Yazılım sektöründe iyi bir donanıma sahip olmak için evde kısıtlı imkanlar ile bunları sağlamamız ilk etap için bir hayli zor olacaktır. Yazılım dünyasında iyi bir konuma/tecrübeye sahip olmak için geri dönüşüm sağlanabilecek, sorularınıza anında cevap bulabileceğiniz bir uzmanı bünyesinde bulunduran bir kursa gitmemiz daha doğru olacaktır. Online eğitime yoğunluk artmaktadır ve yeni başlayanlar için fazla tavsiye edilmemektedir. Çünkü online eğitimlerde eğitmen ile göz teması kurmanız, sorular sorup anında kafanızdaki sorulara cevaplar almanız veya da projenizdeki bir sorunu yardım alarak çözmeniz mümkün olmayacaktır. Eğitimlere ihtiyacın artması ile online sitelerde eğitim almak ve sertifika sahibi olmak daha kolay bir hâl alıyor. Online eğitimlerin faydası tekrar tekrar izleme açısından avantaj fakat bir yerde takılıp çözüm bulamayınca yüzlere kez izlenmesinin de bir anlamı olmayacaktır.

Infotech Academy yazılım kursuna yönelmek eğitmenlerle soru-cevap şeklinde geri dönüşümlü eğitim ile, doğru bildiğimiz yanlışlarında farkına varılması noktasında sizlere fayda sağlayacaktır. Yazılımı sistemli ve planlı bir şekilde ilerletmedikten sonra ve öğrendiklerimizi de uygulamadığımız sürece sizlere yararı olmayacaktır ve kafaların da karışmasına olanak sağlayacaktır. Infotech Academy olarak planlı çalışmaya özen gösterip yazılımın da temelinde iyi dokunuşlar bırakmaktayız.

Kendi kendimize farklı sitelerden eğitim aldığımız zaman, her eğitmenin farklı bir görüşe sahip olması aklımıza soru işaretleri getirebiliyor. Örneğin birisi x yazılım diline yönelin, diğer ise y yazılım dili daha populer siz en iyisi ona yönelin diyerek sizlerin yazılım sektöründen soğumasına neden olabilir. Soru işaretlerini kaldırmamız, video izleyerek geçmeyecek ve soruyu yanıtsız bırakmış olacağız.

Infotech Academy olarak birebir eğitim sisteminde eğitmen-öğrenci ilişkisine paralel olarak verimli bir eğitim süreci sunmaktayız. Bu sayede öğrencilerimiz bilgilerini net bir şekilde elde etmiş oluyorlar. Yazılım öğrenmemizin amacı kariyerimize güzel adımlar katarak daha güzel yerlere ulaşmak olacaktır. Kariyerimizi doğru bir eğitimle yönlendirdiğimiz zaman biz de doğru işler yapıp mutlu bir hayata kavuşacağız.

Sıfırdan başlayacaklar için en iyi yazılım kursu/eğitimleri fiyatları, ödeme seçenekleri ve eğitim detayları hakkında detaylı bilgi almak ve her biri alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer rehberliği almak için 0212 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Gelecek Bilgi Teknolojilerinde, Gelecek Infotech Academy'de...
 

Bir Yorum Yazın