En İyi Yazılım Kursu/Eğitimini Nereden Alabilirim?

9861Görüntülenme
04 Eylül 2019

İş olanakları açısından bakıldığında yazılım uzmanlığı (MCSD) en popüler meslekler arasında yer almaktadır. Yazılım Uzmanlığı Eğitimi (MCSD) detaylarına tıklayarak "Çalışma Alanları ve Kariyer" bölümünden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılım Uzmanlığı Kursu, Microsoft sınavlarının içeriği incelenerek en güncel konu başlıkları ile ve alanında uzman ve aktif saha tecrübesi bulunan en iyi eğitmenlerle En İyi Yazılım Uzmanlığı Kursu Infotech Academy'de.

Eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz olarak alabileceğiniz kariyer koçluğu hizmeti ile belirlemiş olduğunuz yazılım /programlama dilini kullanarak, sıfırdan başlayacaklar için ister mobil, ister web veya da windows tabanlı yazılımlar gerçekleştirebilirsiniz. MS-SQL veritabanı detaylarını da öğrenerek veritabanı(database) sorgularında uzmanlaşabilir, büyük verilerin yönetimini sağlayabileceksiniz. Eğitimlerimize katılan öğrencilerimiz, hocalarımızın vermiş olduğu proje ödevlerini tamamlayarak Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanmaktadır ve bu sertifika, İşe Yerleşme aşamasında, Infotech Academy olarak öğrencilerimize referans olmamız açısından önem arzetmektedir.

Bilişim ve Eğitim sektöründeki köklü geçmişimiz, kurslarını başarıyla tamamlamış yüzlerce öğrenci ve danışmanlık hizmeti sunduğumuz, onlarca kurumsal firma ile eğitim kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Bireysel veya kurumsal tüm öğrenci adaylarımıza eğitimlerini tamamladıktan sonra, Yazılım Uzmanlığı Nedir? veya En İyi Yazılım Kursu/Eğitimi nereden alınır sorularının en güzel cevabını uygulamalı ve pratiğe dönüşmüş olarak ve disiplinli bir eğitim süreci ile vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Sıfırdan başlayacaklar için en iyi yazılım kursu/eğitimleri fiyatları, ödeme seçenekleri ve eğitim detayları hakkında detaylı bilgi almak ve her biri alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer rehberliği almak için 0212 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Gelecek Bilgi Teknolojilerinde, Gelecek Infotech Academy'de...
 

Yorumlar

Emre Acungil

15.7.2020

Kesinlikle hocalar çok iyi arkadaş gibi en temelden anlatıyorlar, teşekkürler.
Bir Yorum Yazın