En iyi Sistem-Ağ Kursu-Eğitimini Nereden Alabilirim? Fiyatları ve Sertifikaları

5073Görüntülenme
18 Kasım 2019

Sistem Uzmanlığı Kursu/Eğitim programı (MCSE) bilişim sektörünün hızla gelişen ve değişen teknolojilerine hakim olmak isteyen kişilere mesleki yeterlilik kazandırmak ve kamu, özel sektörde bilgi işlem departmanında, sistem ve ağ alanlarında uzmanlaşacak duruma gelmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Sistem ve ağ uzmanlığı, donanım ve network teknolojilerinin bir üst basamağı olarak da bilinmektedir. Özel sektör veya kamu kuruluşlarında sistem ve network mühendisi olarak çalışmak, siber güvenlik konusunda uzmanlaşmak, donanım ve teknoloji ürünleri kullanımı/bakımı uzmanı olmak, bilgi işlem departmanlarında görev almak ve teknik-destek asistanı olarak kariyerine yön vermek isteyen katılımcılar, kurs eğitiminin ardından bu alanlarda önemli markalarının sınavlarına (MCSE, MCSA, CCNA, Linux, CEH, Exchange vb.) katılarak uluslararası sertifika almaya hak kazanabilirler. Freelance veya proje bazlı çalışmak isteyen katılımcılar, Network teknisyeni/uzmanı unvanıyla pek çok firmaya uzaktan veya yerinde destek verebilmektedirler.

Infotech Academy olarak aktif saha tecrübesi bulunan uzman eğitmenlerimizden alacağınız bu eğitim ile uygulamalar yaparak pek çok deneyim kazanmış olacaksınız. Özellikle de sunucu alt yapıları hakkında eğitmenlerimizden teknik detay ve deneyimlerini öğrenerek temelden en ileri düzeye kadar bilgi sahibi olmanız amaçlanmaktadır. Aynı zamanda bir kurumda işe başladığınızda bu tür sunucu sistemlerinin nasıl kurulduğu, bakımlarının nasıl yapıldığı ve teknik destek sağlamanın inceliklerini de vermiş olduğumuz sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi kapsamında pratikler yaparak öğrenmiş olacaksınız. Sınavlarına girerek alabileceğiniz sertifikaların ise tüm dünyada geçerliliği bulunmaktadır.

Sistem ve Ağ eğitimleri kursuna katılarak, bu alanda uzmanlaşabilir, sistem ve ağ uzmanlığının günümüzde popüler olan bir meslek olması ve her firma veya kamu kuruluşlarının dijital verilerinin güvenliğinin öneminin giderek artmasından dolayı katılımcılara önemli bir avantaj sunmaktadır. Önemli bir diğer husus ise Sistem Uzmanı olabilmek için herhangi bir lise, ön lisans, lisans veya yüksek lisans mezunu olabilir, üniversitelerin (bilgisayar müh., elektronik müh., bilgisayar sistemleri ve teknolojileri, bilişim sistemleri müh. vb.) mezun olmanız gerekmemektedir.

EĞİTİM İÇERİĞİ

  • En Güncel Windows İşletim Sistemlerinin Temelleri Kurulum Yapılandırma İşletilmesi
  • Windows Server İşletim Sistemi Network Servisleri Kurulum Yapılandırma ve İşletilmesi
  • VMware Workstation
  • Active Directory Service Kurulum Yapılandırma Design ve İşletilmesi
  • Administering Windows Server Giriş Kurulum, Temel Özellikleri, Gelen Yenilikler ve Yönetilmesi
  • Windows Server Active Directory ve Servisleri, Yapılandırılması Veri Yönetimi
  • Configuring Advanced Windows Server Services
  • Exchange Server
  • Forefront TMG Kurulum Yapılandırma ve Yönetimi
  • Microsoft SQL Server Databases


Sıfırdan başlayacaklar için en iyi sistem/ağ kursu fiyatları, ödeme seçenekleri ve eğitim detayları hakkında detaylı bilgi almak ve her biri alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz kariyer rehberliği almak için 0212 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Gelecek Bilgi Teknolojilerinde, Gelecek Infotech Academy'de...

Infotech Academy
Infotech Academy
Sosyal Medya
Tüm Yazıları
Bir Yorum Yazın