Dijital Pazarlama ve Uygulamalı Sosyal Medya Eğitimi Sertifikalı Kurs Fiyatları Hakkında

2611Görüntülenme
12 Kasım 2019

Geçmişten günümüze, reklam alanında basılı olarak başlayıp dijitalleşmeye doğru giden bir sürece tanık olurken firmaların ve markaların Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanına ihtiyacın artmış olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya’nın paralel şekilde ilerlediğini görebiliriz.

Her firmanın kendine özel Dijital Pazarlama taktikleri bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle satış ve pazarlama alanında önemli bir yere sahip olan Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı popülaritesi günden güne artan meslekle arasında olmaktadır. Özellikle akıllı telefon teknolojilerinin ve yazılımlarının yaygın olması ile Sosyal Medya kullanan kitle de önemli ölçüde artmakta, bu mecralar firma veya markaların da dikkatini çekerek hedef kitle oluşturma ve bu hedef kitleyi yönetme ihtiyacı oluşturmaktadır. Günümüz dijital dünyasında firmalar artık reklam stratejilerini oluştururken bütçelerinin büyük bir kısmını dijital reklamcılık tarafına ayırmaktadırlar.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya hayatımızda olduğu sürece algılarımızı, fikir yapımızı değiştirmeye devam edecektir. Markaların farklılaşmak adına yaptığı birçok fikir süreçleri bu alanlardan geçmektedir. Alışveriş, yemek, çiçek siparişleri gibi işlemleri de sosyal medya aracılığıyla yapmaya başladığımızdan beri sosyal medya reklamları Dijital Pazarlama alanında da raporlama ve analiz kısmında önem arz etmektedir.

Eğitim almak isteyenler bilişim kurslarına yönelmekte veya özel ders talep etmektedirler. Dijital Pazarlama genellikle arama motoru (SEO), reklam optimizasyon gibi işlere yönelirken, Sosyal medya görsel algılarımızı yönetebilir, kampanya ve indirimlerden rahatlıkça haberdar olabiliriz. Sertifika sahibi olduğunuz takdirde ilk etapta Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Asistanı olarak başlayıp yükselme şansına sahip olabilirsiniz.

Infotech Academy’nin aktif saha tecrübesi bulunan uzman eğitmenlerinden alacağınız bireysel veya kurumsal eğitimleri ile, sizler de Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın temel kavramlarını, işleyişlerini öğrenebilecek ve uygulamalı, pratiğe yönelik çalışmalar yaparak kurumunuza, markanıza veya kariyerinize önemli ölçüde fayda sağlayabilirsiniz. 

Bu eğitimimizde içerik olarak, firmanıza veya markanıza yeni müşteri ve kullanıcı kazandırma tekniklerini, dijital kanalları (arama motorları, facebook, instagram, twitter, linkedin, youtube vb.) kullanarak nasıl iş ve fikir geliştirilebileceğini, sosyal medya trendlerini, sosyal medyada başarılı olmanın ve bilinirliği arttırmanın yollarını, reklamcılık modellerini, günümüzde çok fazla önemsenen Kriz Yönetimini, sosyal medya stratejisinin nasıl oluşturulacağını ve sosyal medya yönetim araçlarını uygulamalı bir şekilde  öğrenmiş olacaksınız.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimleri fiyatları, ödeme seçenekleri ve eğitim detayları hakkında detaylı bilgi almak ve her biri alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçmek için (0212) 909 21 89 nolu telefondan veya www.infotechacademy.com.tr iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
 

Infotech Academy
Infotech Academy
Sosyal Medya
Tüm Yazıları
Bir Yorum Yazın