Yapay Zeka ve Günlük Hayatımızdaki Etkileri

22 Mart 2024

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte, yapay zeka (YZ) destekli araçlar günlük yaşamımızı dönüştürüyor. Bu araçlar, işlevsellikleriyle hayatımızı daha kolay, daha verimli ve daha güvenli hale getiriyorlar.

72Görüntülenme
DETAYLAR...

Yazılım Kursuna Kimler Gidebilir

10 Ocak 2024

Yazılım dünyası, her geçen gün gelişen ve çeşitlenen bir alan haline gelirken, Infotech Academy yazılım kursları da bu değişim ve gelişime ayak uydurarak geniş bir katılımcı kitlesine hitap etmektedir. Peki, Infotech Academy yazılım kurslarına kimler katılabilir? İşte bu sorunun cevabını irdeleyen bir yazı.

258Görüntülenme
DETAYLAR...

Bu yazımızda Yazılım Uzmanlığı Eğitimimizin işleyişi ve özgün içeriklerinden bahsetmiş olalım. Yazılım geliştirmeye sıfırdan başlayacak öğrencileriz için tasarlanmış bu kapsamlı eğitim, katılımcılara bilgisayar programlama dünyasına sağlam bir giriş sunmayı amaçlamaktadır. Infotech Academy’nin sunduğu eğitim, Beş farklı modül Projeleri ve pek çok uygulama ile pratik deneyim kazandırmayı hedeflemektedir.

263Görüntülenme
DETAYLAR...

Python ile Veri Analizi ve Makine Öğrenmesi: Güçlü Bir İkili

25 Aralık 2023

Python, programlama dünyasında adeta bir hükümdar gibi taht kurmuş, çok yönlü ve etkili bir dil olarak öne çıkmaktadır. Python eğitimimizde Bu dilin sunduğu geniş kütüphane destekleri sayesinde, veri analizi ve makine öğrenmesi gibi karmaşık alanlarda da oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Infotech Academy olarak yazımızda, Python dilinin veri analizi ve makine öğrenmesi süreçlerinde nasıl başarılı bir şekilde kullanılabileceğine dair önemli başlıkları ele alacağız.

441Görüntülenme
DETAYLAR...

Front-End ve Back-End Nedir?

17 Aralık 2023

Günümüzde web teknolojilerinin çok hızlı bir şekilde gelişiyor olması ve bu teknolojilere büyük oranda talebin artması sonucu sektörde yeni sınıflandırmalar ve tanımlamalar ortaya çıkmıştır.

127807Görüntülenme
DETAYLAR...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7