BT İşe Alım Eğitimi Nedir IT For IT Recruitment

26 Haziran 2024

Bilgi Teknolojileri sektöründe işe alım süreçlerinde en önemli konuların başında, görüşülen aday ile aynı dilde konuşabilmek ve aynı zamanda en güncel yazılım (web, mobil, masaüstü) geliştirme, sistem ve ağ teknolojileri gibi IT terminolojisine hakim olmak gelmektedir.

2071Görüntülenme
DETAYLAR...

Üniversite Okumadan Yazılımcı Olmak

12 Haziran 2024

Dijital çağın hızla gelişmesiyle birlikte geleceğin mesleği olarak bilinen yazılım sektörü, tüm dünyada en hızlı büyüyen ve en çok talep gören mesleklerden biri haline gelmiştir. Geleneksel olarak, yazılım geliştirici (yazılımcı) olmak için özellikle ülkemizde üniversite mezuniyeti kabul edilse de, günümüzde üniversite diploması olmadan da başarılı bir yazılımcı olmanın mümkün olduğu geniş bir şekilde kabul görmektedir. İşte bu süreci ve ipuçlarını içeren detaylı bir bilgi şu şekilde sunabiliriz

161Görüntülenme
DETAYLAR...

İş Garantili Yazılım Kursu ve Sıfırdan Yazılımcı Olmak

12 Haziran 2024

Günümüzde yazılım geliştirme, hızlı teknolojik ilerlemeler ve dijital dönüşümün etkisiyle büyük talep gören bir alan haline geldi. Bu talep, yazılım geliştirme becerilerini kazandıran eğitim programlarına olan ilgiyi de artırdı. İş garantili yazılım kursları, adayları mezun olduğu üniversite ve deneyime göre mülakata alarak sonrasında işe yerleştirmiş olduğu firmada ne kadar süre çalışılacağı konusunda (bu süre bir kaç hafta bile olabilir) herhangi bir garanti vermemektedir. 

192Görüntülenme
DETAYLAR...

Yazılım Eğitimi ve Kariyer

23 Mayıs 2024

Yazılım geliştiriciler, bilindiği üzere teknolojik yeniliklerin ve gelişmelerin ön saflarında yer almaktadırlar. Yenilikçi teknolojiler üzerinde çalışmak, hem heyecan verici hem de tatmin edici bir deneyim sunduğu gibi bu, yazılımcıların sürekli olarak yeni şeyler öğrenmelerini ve kendilerini geliştirmelerine olanak sağlar

196Görüntülenme
DETAYLAR...

En İyi Yapay Zeka Kursları İçin Bilinmesi Gerekenler

19 Nisan 2024

Yapay Zeka, son yıllarda teknoloji alanında büyük bir devrim yaratmış ve birçok sektörde ve iş kolunda köklü değişikliklere yol açmıştır. Aslına yapay zeka, insan zekasını taklit eden bilgisayar sistemleri ve algoritmaları olarak tanımlanabilir, peki en iyi yapay zeka kursları için bilmemiz gerekenler ve bu yeni sisteme hangi noktadan başlamamız gerekir.

561Görüntülenme
DETAYLAR...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7