Sistem, Ağ, Siber Güvenlik Uzmanı Maaşları ve Sertifikaları Hakkında

07 Kasım 2019

Sistem, Ağ ve Siber Güvenlik Uzmanlığı alanlarında aktif olarak çalışanların, kariyerlerinde ilerledikçe, aldıkları maaşlar da gelişen yeni teknolojileri öğrenebilme ve çalıştığı kuruma bu teknolojileri uyarlayabilme becerisinden ötürü artmaktadır.  Günümüzde (2019 yılı) sistem uzmanları maaş ortalaması şu şekilde olmaktadır

14335Görüntülenme
DETAYLAR...

Sistem ve Ağ (Network) Uzmanlığı Eğitimi/Kursu Nedir? İş İmkanları ve Maaşları Nasıldır?

03 Ekim 2019

Geleceğin meslekleri arasında yer alan ve popülerliği gün geçtikçe artan sistem ve ağ (network) uzmanlığı mesleği, günümüzde önemli bir konuma sahiptir. Bu alana yönelmek geleceğimiz için ciddi anlamda, iyi bir seçim olacaktır. Eğitim kursumuzun amacı temelden başlayıp, uzmanlık seviyesine kadar ilerleyip sistem ve ağ yönetimi konularında önemli bilgiler kazanmanıza yardımcı olmak ve bu alanda kariyer fırsatları oluşturmaktır. 

2570Görüntülenme
DETAYLAR...

Yazılım Kurslarında İş Bulmak Gerçekten Garantili Midir?

01 Ekim 2019

Günümüzde yazılım ve bilişim kurslarının önemi günden güne artmaktadır. Artmasının sebebi de teknolojinin gelişmesi ile beraber sektörlerin dijitalleşmesi ve bu doğrultuda da iş olanaklarının artmasıdır. Bu alana yönelmeyi ve yazılım kurslarında eğitim almak isteyen toplumların çoğalması da kaçınılmazdır. Geleceğin dijitalleşmesi insanları farklı mesleklere ve alanlara yöneltmektedir. Bu mesleklerin başında da hiç şüphesiz yazılım kursları gelmektedir.

2679Görüntülenme
DETAYLAR...